już tylko 690 mil

Już tylko 690 mil. Czas się wykąpać, ogolić, wyprasować … ląd czeka :)

www.rejskuby.pl

zdjęcie wykonałem aparatem Sony Cyber shot DSC- TX20, a przygotowałem na komputerze Sony Vaio

17 thoughts on “już tylko 690 mil

  1. No nieeeeeee, alęż ty masz pogodę. Przesłać ci nasze zdjęcia ? Lepiej nie, bo nie wrócisz na licytację :) Tylko nam się nie zdekoncentruj przez sam fakt, że to już końcówka twojej wyprawy, bo ocean jest ciągle przyczajony.

  2. Ocean wody za łodzią,, trochę jeszcze przed a Kuba wygląda jaby nigdzy niec, oto dowód na to, że ,dla chcącego nie ma nic trudnego. Kubo w Warszawie zimno, a u Ciebie cieplutko i coraz bardziej przybliżasz się do tych czarownych wysp. Dzisiaj Barburka, a tam u Ciebie trochę na południowy zachód wyspa Barbados, nie wiem, co znaczy nazwa, ale brzmi podobnie, to tak w nawiązaniu do swojskich klimatów. Płyń szczęśliwie:)

    • Może jednak – Barbórka – poprwiam się…. wiel wietrze wiej delikatnie w żagle łódki Kuby i prowadź ją lekko w stronę lądu AHOJ KAPITANIE:)

  3. Witam Kapitana Oceanu:-)))) Podziwiam i wielki szacunek dla takiej,jedynej słusznej decyzji o tej przygodzie.Bo jest to wielka !!!!!!!!Ja sam ukochałem góry,ale liznąłem trochę żeglarstwa.Mam lęk do wody i dlatego mam doliny,przełęcze i szczyty!!!!Panie Kubo-jest Pan Wielki,a Neptun pozwoli na szczęśliwy koniec,dlatego że ma pan tak wiele szacunku i rozwagi dla takiego żywiołu!!!!!Na wodzie i w górach należy być pokornym,bo inaczej natura upomina się o zdrowy rozsądek.takie są czyste prawa natury.Dopóki się z nimi liczymy,zwyciężamy i możemy tym sukcesem się cieszyć i do niego powracać.
    Trzymam kciuki u nóg,bo palcami u rąk muszę pracować.Ocean sprzyja,a Pan ma radość w oczach na zdjęciach,więc pomyślnych wiatrów i smacznego kolejnego obiadu.Już nie długo posłodzi Pan herbatę tyle ile się zechce :-))))
    Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na antenie już w kraju.

  4. No nie wierzę! Dzisiaj goloneczka z kapustą, a buźka jakby szczuplejsza. Dzielisz się z rybkami, czy tyle pracy ? :-). Gdybym miała sądzić tylko po zdjęciu, to pomyślałabym, że dopiero wsiadłeś, taki jesteś Gość. Chyba już trochę tęsknisz do lądu? No to pomyślnych wiatrów Śmiałku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Organizatorzy Rejsu dziękują Sponsorom za wsparcie i zaufanie, Partnerom za pomoc, i Przyjaciołom za zaangażowanie.
Dziękujemy także Radiowej Trójce (PR S.A. III), TVP Info oraz Redakcji ŻAGLI - naszym Patronom Medialnym za współpracę.
Bez nich ten projekt nie mógłby powstać.

Sponsorzy:
EXTRAL Aluminium, DELPHIA YACHTS, Spółdzielcza Grupa Bankowa, NAVSIM, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. producent wody mineralnej KRYNICZANKA, miasto BYDGOSZCZ organizator Festiwalu STER NA BYDGOSZCZ

Partnerzy:
Przychodnia ALCOR, Portal pogodadlazeglarzy.pl, Towarzystwo Promocji Ryb Pankarp.pl, Agencja Rynku Rolnego, LYO FOOD, CODE ZERO, GARMIN oraz SMART

Przyjaciele Rejsu:
Firma SMART, Firma KNAP, Firma TWINS, Polski Związek Żeglarski (PZŻ), Kpt. Krzysztof Baranowski, Magazyn i Portal WIATR, Portal TAWERNA SKIPPEROW, PORTAL ZEGLARSKI